| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| FORD | KUGA I | 200802 - 201211 |
| FORD | TRANSIT CONNECT MPV | 201302 - 0 |
| Montaj tarafı | Dış |
| Dişli ölçüsü 1 | M10X1,5 |
| Koni ölçüsü | 12,35 mm |
| Dişli ölçüsü | M16X1,5 |
| Uzunluk [mm] | 108 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sol |
| Çift halindeki ürün numarası | 91-09959 |
| Ağırlık [kg] | 0,45 kg |