| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| TATA | XENON Pick-up | 200603 - 0 |
| Dişli ölçüsü 1 | M12x1,5 |
| Koni ölçüsü | 14,5 mm |
| Koni ölçüsü | 16,5 mm |
| Dişli ölçüsü | M16x1,5 |
| Uzunluk [mm] | 133 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sağ |
| Çift halindeki ürün numarası | 91-10080 |
| Ağırlık [kg] | 0,48 kg |