| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| BMW | X1 | 2012 - 2015 |
| BMW | 335i xDrive | 2009 - 2013 |
| BMW | 328i xDrive | 2009 - 2013 |
| BMW | 335xi | 2007 - 2008 |
| BMW | 335i | 2009 - 2013 |
| BMW | 328xi | 2007 - 2008 |
| BMW | 330xi | 2006 - 2006 |
| BMW | 328i | 2009 - 2013 |
| BMW | 325xi | 2006 - 2006 |
| BMW | 1 (E81) | 200609 - 201209 |
| BMW | 3 (E90) | 200402 - 201202 |
| BMW | 3 Touring (E91) | 200412 - 201212 |
| BMW | 3 Coupe (E92) | 200501 - 201312 |
| BMW | 1 Coupe (E82) | 200610 - 201310 |
| BMW | 1 Cabrio (E88) | 200712 - 201312 |
| BMW | X1 (E84) | 200903 - 201506 |
| BMW | 1 (E87) | 200302 - 201301 |
| Montaj tarafı | Dış |
| Dişli ölçüsü 1 | M14X1,5 |
| Koni ölçüsü | 15,4 mm |
| Dişli ölçüsü | M14X1,5 |
| Uzunluk [mm] | 124 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sağ |
| Çift halindeki ürün numarası | 91-10225 |
| Ağırlık [kg] | 0,66 kg |