| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| KIA | Rondo | 2007 - 2012 |
| KIA | Magentis | 2006 - 2010 |
| KIA | Optima | 2006 - 2010 |
| KIA | 200207 - 0 | |
| KIA | MAGENTIS II (MG) | 200510 - 201104 |
| KIA | CARENS III MPV (UN) | 200605 - 0 |
| Koni ölçüsü | 15,1 mm |
| Uzunluk [mm] | 203,5 mm |
| Koni ölçüsü | 13,4 mm |
| Dişli ölçüsü | M16x1,5 |
| Dişli ölçüsü 1 | M10x1,25 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sağ |
| Çift halindeki ürün numarası | 91-10247 |
| Ağırlık [kg] | 0,86 kg |