| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| MERCEDES-BENZ | CLS400 | 2015 - 2017 |
| MERCEDES-BENZ | E400 | 2013 - 2016 |
| MERCEDES-BENZ | E250 | 2014 - 2016 |
| MERCEDES-BENZ | E550 | 2010 - 2011 |
| MERCEDES-BENZ | CLS550 | 2012 - 2018 |
| MERCEDES-BENZ | E63 AMG | 2010 - 2012 |
| MERCEDES-BENZ | E350 | 2010 - 2016 |
| MERCEDES-BENZ | E-SERISI (W212) | 200901 - 201612 |
| MERCEDES-BENZ | E-SERISI Coupe (C207) | 200901 - 201612 |
| MERCEDES-BENZ | E-SERISI T-Model (S212) | 200908 - 201612 |
| MERCEDES-BENZ | CLS (C218) | 201101 - 201712 |
| MERCEDES-BENZ | CLS Shooting Brake (X218) | 201210 - 201712 |
| Montaj tarafı | Dış |
| Koni ölçüsü | 16 mm |
| Koni ölçüsü | 18,6 mm |
| Uzunluk [mm] | 212,5 mm |
| Dişli ölçüsü | M14x1,5 |
| Dişli ölçüsü 1 | M14x1,5 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sağ |
| Çift halindeki ürün numarası | 91-10452 |
| Ağırlık [kg] | 1,01 kg |