| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| KIA | Soul | 2010 - 2013 |
| KIA | SOUL I (AM) | 200901 - 201412 |
| HYUNDAI | i20 I (PB, PBT) | 200808 - 0 |
| KIA | VENGA (YN) | 201002 - 0 |
| HYUNDAI | ix20 (JC) | 201011 - 201907 |
| KIA | VENGA Hatchback Van (YN) | 201002 - 0 |
| Koni ölçüsü | 15,1 mm |
| Uzunluk [mm] | 188,5 mm |
| Koni ölçüsü | 13,4 mm |
| Dişli ölçüsü | M16x1,5 |
| Dişli ölçüsü 1 | M10x1,25 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sol |
| Çift halindeki ürün numarası | 91-10532 |
| Ağırlık [kg] | 0,57 kg |