| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| JEEP | Liberty | 2008 - 2012 |
| DODGE | Nitro | 2007 - 2011 |
| DODGE | NITRO | 200609 - 201212 |
| JEEP | CHEROKEE (KK) | 200709 - 0 |
| Koni ölçüsü | 15 mm |
| Koni ölçüsü | 18,9 mm |
| Uzunluk [mm] | 133,5 mm |
| Dişli ölçüsü | M16x1,5 |
| Dişli ölçüsü 1 | M14x1,5 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sağ |
| Çift halindeki ürün numarası | 91-10596 |
| Ağırlık [kg] | 1,01 kg |