| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| AUDI | RS7 | 2014 - 2018 |
| AUDI | A7 Quattro | 2012 - 2013 |
| AUDI | A7 | 2016 - 2017 |
| AUDI | S6 | 2013 - 2018 |
| AUDI | A6 Quattro | 2013 - 2013 |
| AUDI | A6 | 2012 - 2018 |
| AUDI | S7 | 2014 - 2018 |
| AUDI | A7 Sportback (4GA, 4GF) | 201007 - 201805 |
| AUDI | A6 C7 (4G2, 4GC) | 201011 - 201809 |
| AUDI | A6 C7 Avant (4G5, 4GD) | 201105 - 201809 |
| AUDI | A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) | 201201 - 201809 |
| Montaj tarafı | Altta |
| Bugi kolu tipi | 1 |
| Delik Ø [mm] | 12,1 mm |
| Dişli ölçüsü 1 | M14x1,5 |
| Uzunluk [mm] | 421,1 mm |
| Koni ölçüsü | 16,9 mm |
| Koni ölçüsü | 21,5 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sağ |
| Malzeme | 1 |
| Çift halindeki ürün numarası | 94-10621 |
| Ağırlık [kg] | 2,35 kg |