| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| AUDI | allroad | 2013 - 2016 |
| AUDI | RS7 | 2014 - 2017 |
| AUDI | SQ5 | 2014 - 2017 |
| AUDI | RS5 | 2013 - 2015 |
| AUDI | A7 | 2016 - 2017 |
| AUDI | A5 | 2013 - 2016 |
| AUDI | Q5 | 2013 - 2017 |
| AUDI | S5 | 2013 - 2017 |
| AUDI | A4 | 2013 - 2016 |
| AUDI | S6 | 2013 - 2018 |
| AUDI | A6 | 2012 - 2018 |
| AUDI | S4 | 2013 - 2016 |
| AUDI | S7 | 2013 - 2018 |
| PORSCHE | Macan | 2015 - 2019 |
| AUDI | A5 (8T3) | 200706 - 201701 |
| AUDI | A4 B8 (8K2) | 200708 - 201609 |
| AUDI | A4 B8 Avant (8K5) | 200711 - 201512 |
| AUDI | Q5 (8RB) | 200811 - 201712 |
| AUDI | A5 Cabrio (8F7) | 200902 - 201701 |
| AUDI | A4 Allroad B8 (8KH) | 200904 - 201605 |
| AUDI | A5 Sportback (8TA) | 200707 - 201701 |
| AUDI | A7 Sportback (4GA, 4GF) | 201007 - 201805 |
| AUDI | A6 C7 (4G2, 4GC) | 201011 - 201809 |
| AUDI | A6 C7 Avant (4G5, 4GD) | 201105 - 201809 |
| AUDI | A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) | 201201 - 201809 |
| PORSCHE | MACAN (95B) | 201402 - 0 |
| Montaj tarafı | Dış |
| Koni ölçüsü | 19 mm |
| Uzunluk [mm] | 207 mm |
| Koni ölçüsü | 14,7 mm |
| Dişli ölçüsü | M16x1,5 |
| Dişli ölçüsü 1 | M12x1,5 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sağ |
| Çift halindeki ürün numarası | 91-10629 |
| Ağırlık [kg] | 0,82 kg |