| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| CHEVROLET | Camaro | 2010 - 2015 |
| CHEVROLET | CAMARO | 200902 - 201512 |
| Delik Ø [mm] | 14,3 mm |
| Dişli ölçüsü 1 | M14x2 |
| Uzunluk [mm] | 338,8 mm |
| Koni ölçüsü | 16,75 mm |
| Koni ölçüsü | 23,4 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sağ |
| Bugi kolu tipi | 1 |
| Çift halindeki ürün numarası | 94-10631 |
| Ağırlık [kg] | 1,89 kg |