| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| VOLVO | FH12 | 199308 - 0 |
| VOLVO | FH16 | 199308 - 0 |
| VOLVO | FM12 | 199808 - 200811 |
| VOLVO | FM9 | 200112 - 200509 |
| VOLVO | FM | 200509 - 0 |
| VOLVO | FH | 200509 - 0 |
| VOLVO | FMX | 201004 - 0 |
| VOLVO | FH II | 201201 - 0 |
| VOLVO | FH16 II | 201205 - 0 |
| VOLVO | FMX II | 201204 - 0 |
| Boru çapı [mm] için | 36 mm |
| Koni ölçüsü | 29 mm |
| Uzunluk [mm] | 435 mm |
| Koni ölçüsü | 25,4 mm |
| Çubuk / Destek | 5 |
| Şasi numarası | |
| Yürür şasi numarasından itibaren | |
| Yürür şasi numarasına kadar | |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| Dişli ölçüsü | M22x1,5 |
| Ağırlık [kg] | 4,5 kg |