| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| SSANGYONG | REXTON / REXTON II (GAB_) | 200204 - 0 |
| SSANGYONG | KYRON | 200505 - 0 |
| SSANGYONG | ACTYON I | 200511 - 0 |
| SSANGYONG | ACTYON SPORTS I (QJ) | 200511 - 0 |
| SSANGYONG | ACTYON SPORTS II | 201201 - 0 |
| SSANGYONG | RODIUS II | 201306 - 0 |
| SSANGYONG | REXTON W / REXTON | 201207 - 0 |
| SSANGYONG | ACTYON II | 201208 - 0 |
| Dişli ölçüsü 1 | M14x1,5 |
| Koni ölçüsü | 16 mm |
| Koni ölçüsü | 18,1 mm |
| Dişli ölçüsü | M16x1,5 |
| Uzunluk [mm] | 198 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sol |
| Çift halindeki ürün numarası | 91-11199 |
| Ağırlık [kg] | 1,05 kg |