| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| TOYOTA | Prius | 2004 - 2009 |
| TOYOTA | PRIUS Liftback (_W2_) | 200309 - 200912 |
| Dişli ölçüsü 1 | M12x1,25 |
| Koni ölçüsü | 12,05 mm |
| Koni ölçüsü | 15,5 mm |
| Dişli ölçüsü | M14x1,5 |
| Uzunluk [mm] | 163 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sol |
| Çift halindeki ürün numarası | 91-11249 |
| Ağırlık [kg] | 0,74 kg |