| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| FORD | RANGER (TKE) | 201104 - 0 |
| MAZDA | BT-50 II Pick-up (B22, B32, UP, UR) | 201111 - 0 |
| Dişli ölçüsü 1 | M10x1,25 |
| Koni ölçüsü | 11,7 mm |
| Koni ölçüsü | 14,6 mm |
| Dişli ölçüsü | M12x1,25 |
| Uzunluk [mm] | 178 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sağ |
| Çift halindeki ürün numarası | 91-11288 |
| Ağırlık [kg] | 0,68 kg |