| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| SCANIA | IRIZAR PB | 200207 - 0 |
| Delik aralığı 1/Delik aralığı 2 | 90 |
| Uzunluk [mm] | 145 mm |
| Delik Ø [mm] | 15 mm |
| Koni ölçüsü | 23,5 mm |
| Koni ölçüsü | 26,2 mm |
| Montaj tarafı | Ön aksın her iki tarafından |
| Çubuk / Destek | 5 |
| Dişli ölçüsü | M20x1,5 |
| Ağırlık [kg] | 2,35 kg |