| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| SEAT | IBIZA IV (6J5, 6P1) | 200803 - 201712 |
| SEAT | IBIZA IV SC (6J1, 6P5) | 200806 - 201812 |
| VW | POLO V (6R1, 6C1) | 200903 - 0 |
| AUDI | A1 (8X1, 8XK) | 201005 - 201810 |
| SEAT | IBIZA IV ST (6J8, 6P8) | 201003 - 201607 |
| AUDI | A1 Sportback (8XA, 8XF) | 201109 - 201810 |
| SKODA | RAPID (NH3, NK3, NK6) | 201207 - 0 |
| SEAT | TOLEDO IV (KG3) | 201207 - 201904 |
| SKODA | RAPID Spaceback (NH1) | 201207 - 201912 |
| SKODA | FABIA III (NJ3) | 201408 - 202106 |
| SKODA | FABIA III Station wagon (NJ5) | 201408 - 0 |
| VW | POLO Van (6R) | 200903 - 0 |
| SKODA | FABIA IV (PJ3) | 202106 - 0 |
| Dişli ölçüsü 1 | M12x1,5 |
| Koni ölçüsü | 13,3 mm |
| Koni ölçüsü | 17,1 mm |
| Dişli ölçüsü | M14x1,5 |
| Uzunluk [mm] | 94 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sol |
| Çift halindeki ürün numarası | 91-13487 |
| Ağırlık [kg] | 0,45 kg |