| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| AUDI | TT (FV3, FVP) | 201407 - 0 |
| AUDI | TT Roadster (FV9, FVR) | 201411 - 0 |
| Dişli ölçüsü 1 | M14x1,5 |
| Koni ölçüsü | 15,6 mm |
| Koni ölçüsü | 20,9 mm |
| Dişli ölçüsü | M16x1,5 |
| Uzunluk [mm] | 203 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Sağ |
| Çift halindeki ürün numarası | 91-13867 |
| Ağırlık [kg] | 0,64 kg |