| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| RENAULT | LAGUNA I (B56_, 556_) | 199311 - 200208 |
| RENAULT | ESPACE I (J11_) | 198407 - 199212 |
| RENAULT | ESPACE II (J/S63_) | 199101 - 199710 |
| RENAULT | LAGUNA I Grandtour (K56_) | 199509 - 200208 |
| RENAULT | ESPACE III (JE0_) | 199611 - 200210 |
| RENAULT | CLIO II (BB_, CB_) | 199803 - 201612 |
| RENAULT | CLIO II Hatchback (SB0/1/2_) | 199809 - 0 |
| RENAULT | AVANTIME (DE0_) | 200109 - 200305 |
| RENAULT | VEL SATIS (BJ0_) | 200206 - 0 |
| Bugi kolu tipi | 10 |
| Montaj tarafı | Dış |
| Montaj tarafı | Önden |
| İç çap [mm] | 18,2 mm |
| Dış çap [mm] | 28,5 mm |
| Yükseklik [mm] | 54,5 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Her iki taraftan |
| Ağırlık [kg] | 0,37 kg |