| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| SKODA | FAVORIT (781) | 198905 - 199409 |
| SKODA | FAVORIT Forman (785) | 198806 - 199506 |
| SKODA | FELICIA I (6U1) | 199410 - 199803 |
| SKODA | FELICIA I Station wagon (6U5) | 199507 - 199803 |
| SKODA | FELICIA I Pick-up (6UF, 6U7) | 199510 - 200204 |
| VW | CADDY II Pick-up (9U7) | 199606 - 200012 |
| SKODA | FAVORIT Pick-up (787) | 199206 - 199706 |
| SKODA | FELICIA II (6U1) | 199801 - 200106 |
| SKODA | FELICIA II Station wagon (6U5) | 199507 - 200106 |
| SKODA | FELICIA Cube Van (6U5) | 199511 - 200112 |
| Bugi kolu tipi | 10 |
| Montaj tarafı | Önden |
| İç çap [mm] | 12,2 mm |
| Dış çap [mm] | 28 mm |
| Yükseklik [mm] | 61 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Her iki taraftan |
| Ağırlık [kg] | 0,9 kg |