| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| VW | TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) | 199009 - 200408 |
| VW | TRANSPORTER IV Panelvan/Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) | 199007 - 200304 |
| VW | TRANSPORTER IV Platform (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) | 199007 - 200304 |
| Bugi kolu tipi | 10 |
| Montaj tarafı | Üstten |
| Montaj tarafı | Arka |
| İç çap [mm] | 12,2 mm |
| Dış çap [mm] | 35 mm |
| Yükseklik [mm] | 60,2 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Her iki taraftan |
| Ağırlık [kg] | 0,15 kg |