| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| FORD | Focus | 2000 - 2010 |
| FORD | FOCUS I (DAW, DBW) | 199809 - 200911 |
| FORD | FOCUS I Turnier (DNW) | 199902 - 200712 |
| FORD | FOCUS I Sedan (DFW) | 199902 - 200911 |
| FORD | FOCUS I van (DNW) | 199808 - 200503 |
| Montaj tarafı | Önden |
| Bugi kolu tipi | 10 |
| İç çap [mm] | 13,5 mm |
| Dış çap [mm] | 40,5 mm |
| Yükseklik [mm] | 64,6 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Her iki taraftan |
| Ağırlık [kg] | 0,33 kg |