| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| VOLVO | XC90 | 2003 - 2013 |
| VOLVO | XC90 I (275) | 200206 - 201501 |
| Bugi kolu tipi | 10 |
| Montaj tarafı | Önden |
| İç çap [mm] | 24 mm |
| Dış çap [mm] | 58,6 mm |
| Yükseklik [mm] | 123,5 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Her iki taraftan |
| Ağırlık [kg] | 0,89 kg |