| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| BMW | 3 (E46) | 199712 - 200505 |
| BMW | 3 Coupe (E46) | 199812 - 200607 |
| BMW | 3 Touring (E46) | 199906 - 200507 |
| BMW | 3 Cabrio (E46) | 200004 - 200712 |
| BMW | 3 Compact (E46) | 200103 - 200502 |
| BMW | Z4 Roadster (E85) | 200209 - 200912 |
| BMW | X3 (E83) | 200301 - 201112 |
| BMW | Z4 Coupe (E86) | 200603 - 200901 |
| BMW | Z4 Roadster (E89) | 200902 - 201608 |
| Montaj tarafı | Önden |
| İç çap [mm] | 12,5 mm |
| Dış çap [mm] | 81,5 mm |
| Yükseklik [mm] | 64 mm |
| Montaj tarafı | Sağ |
| İç çap [mm] | 15,9 mm |
| Çift halindeki ürün numarası | 87-07237 |
| Ağırlık [kg] | 0,41 kg |