| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| TOYOTA | CARINA E VI Sedan (_T19_) | 199204 - 199709 |
| TOYOTA | CARINA E VI (_T19_) | 199204 - 199709 |
| TOYOTA | CARINA E VI Sportswagon (_T19_) | 199202 - 199709 |
| İç çap [mm] | 14,2 mm |
| Dış çap [mm] | 37,2 mm |
| Yükseklik [mm] | 58,8 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Her iki taraftan |
| Yataklama türü | 3 |
| Bugi kolu tipi | 10 |
| Şasi numarası | |
| Yürür şasi numarasından itibaren | |
| Yürür şasi numarasına kadar | |
| Ürün numarası için | |
| Ağırlık [kg] | 0,17 kg |