| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| MERCEDES-BENZ | S-SERISI (W221) | 200509 - 201312 |
| MERCEDES-BENZ | S-SERISI Coupe (C216) | 200605 - 201312 |
| Bugi kolu tipi | 10 |
| Montaj tarafı | Üstten |
| Montaj tarafı | İç |
| Montaj tarafı | Arka |
| Yükseklik [mm] | 37,9 mm |
| Dış çap [mm] | 41,1 mm |
| İç çap [mm] | 12,1 mm |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| Montaj tarafı | Her iki taraftan |
| Ağırlık [kg] | 0,11 kg |