| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| AUDI | A4 B6 (8E2) | 200011 - 200512 |
| AUDI | A4 B6 Avant (8E5) | 200002 - 200512 |
| AUDI | A4 B6 Cabrio (8H7) | 200201 - 200912 |
| AUDI | A6 C6 (4F2) | 200404 - 201108 |
| AUDI | A4 B7 (8EC) | 200411 - 200806 |
| AUDI | A4 B7 Avant (8ED) | 200411 - 200806 |
| AUDI | A6 C6 Avant (4F5) | 200411 - 201108 |
| AUDI | A6 Allroad C6 (4FH) | 200603 - 201108 |
| SEAT | EXEO (3R2) | 200812 - 201305 |
| SEAT | EXEO ST (3R5) | 200905 - 201305 |
| İç çap [mm] | 12,4 mm |
| Dış çap [mm] | 40,2 mm |
| Yükseklik [mm] | 37,80 mm |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| Montaj tarafı | Her iki taraftan |
| Yataklama türü | 3 |
| Şasi numarası | |
| Yürür şasi numarasından itibaren | |
| Yürür şasi numarasına kadar | |
| Ürün numarası için | |
| Bugi kolu tipi | 11 |
| Ağırlık [kg] | 0,15 kg |