| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| VW | AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) | 201009 - 0 |
| VW | AMAROK Platform (S1B, S6B, S7B) | 201109 - 0 |
| Montaj tarafı | Üstten |
| Bugi kolu tipi | 10 |
| İç çap [mm] | 10,1 mm |
| Dış çap [mm] | 40,2 mm |
| Yükseklik [mm] | 60 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Her iki taraftan |
| Ağırlık [kg] | 0,29 kg |