| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| VOLVO | S40 I (644) | 199507 - 200412 |
| VOLVO | V40 Station wagon (645) | 199507 - 200406 |
| Bugi kolu tipi | 10 |
| Montaj tarafı | Önden |
| Bugi kolu tipi | 11 |
| İç çap [mm] | 12,2 mm |
| Dış çap [mm] | 77,2 mm |
| Yükseklik [mm] | 75 mm |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| Montaj tarafı | Her iki taraftan |
| Ağırlık [kg] | 0,35 kg |