| Производитель | Модель | Год выпуска |
|---|---|---|
| MERCEDES-BENZ | C-SERISI (W205) | 201307 - 0 |
| MERCEDES-BENZ | C-SERISI T-Model (S205) | 201409 - 0 |
| MERCEDES-BENZ | C-SERISI Coupe (C205) | 201510 - 0 |
| MERCEDES-BENZ | C-SERISI Cabrio (A205) | 201606 - 0 |
| İç çap [mm] | 11,5 mm |
| Dış çap [mm] | 44,1 mm |
| Yükseklik [mm] | 61 mm |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Montaj tarafı | Her iki taraftan |
| Yataklama türü | 3 |
| Bugi kolu tipi | 10 |
| Şasi numarası | |
| Yürür şasi numarasından itibaren | |
| Yürür şasi numarasına kadar | |
| Ürün numarası için | |
| Ağırlık [kg] | 0,2 kg |